Aktualności

Nauka zdalna do 17.01.2021 r.

W związku z trwającą epidemią i nowym Rozporządzeniem Ministera Edukacji Narodowej, zajęcia do 17.01.2021r. będą prowadzone wyłącznie w trybie nauczania zdalnego. Dalsze informacje dotyczące zajęć będą przekazywane na bieżąco. 

W trybie nauczania zdalnego, zajęcia odbywają się wg planu zajęć, tzn. w czasie przewidzianym w planie lekcji nauczyciele udostępnią materiały na platformie nauczania zdalnego, będą również dostępni do kontaktu poprzez platformę.

Aby móc zalogować się na platformę nauczania zdalnego niezbędny jest indywidualny login dla każdego słuchacza oraz hasło. Dane te można uzyskać w sekretariacie szkoły. Dla słuchaczy, którzy w zeszłym semestrze korzystali już z platformy nauczania zdalnego, w dalszym ciągu obowiązują tamte dane do logowania.

Instrukcja logowania do platformy znajduje się tutaj.

Sekretariat szkoły w tym czasie działa normalnie. Słuchaczy przyjmujemy w środy i czwartki w godz. 8:00 -16:00, w piątki w godz. 8:00-19:00 oraz w soboty 8:00-13:00. W razie potrzeby w pozostałe dni pozostajemy do Waszej dyspozycji pod ponadym niżej numerem telefonu.

Starajmy się wspólnie załatwić możliwie wszystkie sprawy przez telefon lub Internet. Ograniczmy w tym czasie wizyty do niezbędnego minimum.

Kontakt do sekretariatu

tel. 531 31 51 51

tel. 721 29 74 48

europejskie.centrum.edukacji@interia.pl

europejskiecentrumraciborz.pl

https://www.facebook.com/ece.raciborz/